Na stronie wykorzystujemy Cookies, między innymi w celach statystycznych. Akceptuję Cookies
Korzystamy z Cookies. Akceptuję

Szkolenia Wertykal certyfikowane znakiem jakości MSUES!

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach przyznano nam, jako firmie szkoleniowej, znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES)! Jest to dla nas duże wyróżnienie, a dla Was zapewnienie, że nasze szkolenia prowadzimy na wysokim poziomie.

CZYM JEST MSUES?

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) to narzędzie zapewniania jakości kształcenia usług szkoleniowych. Jest to zbiór 20 standardów definiujących poziom oferowanych szkoleń, podzielony na 4 obszary: obszar edukacyjno-szkoleniowy, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

PRZEDE WSZYSTKIM TO KORZYŚĆ DLA NASZYCH KURSANTÓW

Znak jakości MSUES jest dla Was gwarancją, że przygotowanie merytoryczne i metodyka pracy naszych instruktorów oraz zaplecze techniczne naszego ośrodka szkoleniowego jest na odpowiednim poziomie, zapewniając szkolenia różnorodne pod względem formy nauczania i dostosowane do edukacji osób dorosłych.

Ponadto, dzięki znakowi MSUES dołączyliśmy do grona firm, które mogą oferować swoje usługi w Bazie Usług Rozwojowych z możliwością dofinansowania usługi w oparciu o bony szkoleniowe.  Już wkrótce, kolejne nasze szkolenia pojawią się w Bazie Usług Rozwojowych – obserwujcie!

A w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat MSUES oraz Bazy Usług Rozwojowych i o tym jak uzyskać dofinansowanie BUR.

Zespół Wertykal

Zadzwoń Napisz
Menu